5 sposobów, dzięki którym lekcje pływania stają się łatwe, gdy nadejdzie lato.

Jeśli masz dzieci w wieku obozowym i szkolnym, prawdopodobnie jesteś głęboko zajęty planowaniem, planowaniem i stresem na lato. Rozwój Twojego dziecka jest sprawą nadrzędną – i znaczną inwestycją – a obozy letnie mają znaczenie. Rozumiemy.

Obóz letni może być dużym stresem. Bajka rejestracyjna. Arkusz kalkulacyjny harmonogramu, aby zapewnić brak nakładania się lub luk. Koszty wstępne. Proces ten jest tak pochłaniający, że istnieją krajowe artykuły na ten temat i grupy mam w mediach społecznościowych omawiające stres związany z letnim obozem na długo przed rozpoczęciem zimowego sezonu wakacyjnego.

Dlatego chcemy, aby nauka pływania była bardziej przystępna i mniej stresująca dla zapracowanych rodzin. Lekcje pływania odgrywają dużą rolę w rozwoju każdego dziecka, ponieważ bycie samodzielnym pływakiem buduje pewność siebie i zapewnia dziecku niezbędną umiejętność na całe życie.

Gdy planujesz lato, jesteśmy gotowy do uzupełnienia każdego planu letniego obozu. Oto pięć sposobów, dzięki którym łatwo nadążysz za nauką pływania lub rozpoczniesz naukę pływania, niezależnie od harmonogramu obozu letniego.

Rejestracja bez stresu

Logując się dokładnie w sekundzie, aby zostać umieszczonym w kolejce do przypadkowego wyrzucenia, gdy idziesz zapłacić. Nie mówimy o biletach na Taylor Swift; rozmawiamy o zapisach na obóz letni! Chcemy wyeliminować stres związany z rejestracją. Łatwy proces rejestracji, zakres godzin, które pasują do Twojej rodziny oraz łatwe śledzenie, kiedy masz lekcję i jak rozwija się Twoje dziecko – to wszystko jest częścią doświadczenia.

Możesz badać wody

Dostajesz się na obóz marzeń Twojego dziecka! Ale kilka miesięcy później Twoje dziecko może być mniej zainteresowane obozem tematycznym lub nie jest już kumplem z dziećmi, z którymi się zapisało. Jednocześnie zapisy na obozy są drogie i mogą nie oferować zwrotu pieniędzy za anulowanie i nie bez powodu. Obozy obsadzają swoje grupy na podstawie zapisów na sesje. Jeśli twojemu dziecku nie spodoba się to po pierwszym dniu, możesz utknąć z niczym zaplanowanym i stracić pieniądze. Zazwyczaj oferujemy bezpłatną lekcję próbną, aby upewnić się, że lekcje pływania są dobrze dopasowane do gotowości rozwojowej i temperamentu Twojego dziecka. Więc chodźcie z nami badać wody !

Lekcje poruszają się w tempie Twojego dziecka

Wiele obozów sportowych lub treningowych wymaga wybrania poziomu zaawansowania. Zdecyduj się na taki, który jest ostatecznie zbyt trudny, a Twoje dziecko może mieć trudności z nadążaniem lub być sfrustrowanym, tracąc miłość do czegoś, co podobało mu się w przeszłości. Wybierz łatwy poziom, a mogą się nudzić lub nie robić postępów. Może Twoje dziecko rozwinęło się powyżej poziomu, na który zapisałeś je kilka miesięcy wcześniej. Oferujemy naukę pływania w małych grupach w spersonalizowanym tempie. Nie ma pośpiechu, jeśli Twoje dziecko potrzebuje dodatkowej praktyki w zakresie zestawu umiejętności, aby przejść do następnego poziomu. A jeśli szybko się rozwijają, jesteśmy gotowi wspierać ich rozwój. Nie jesteśmy tylko gotowi do nauczania, jesteśmy gotowi świętować ich postępy!

Elastyczny grafik letni

To fakt: ciągłe, całoroczne lekcje to najlepszy sposób na zapewnienie postępów młodym pływakom. Faktem jest również, że lato wiąże się z pozornie niekończącymi się zmianami harmonogramu! Chcemy jak najlepiej wykorzystać spójność i elastyczność. Jeśli musisz przerwać cotygodniowe lekcje z powodu dłuższej podróży, możesz to szybko zrobić w aplikacji. Wpadnij latem, korzystając z jednej z naszych wygodnych opcji, które można również zaplanować w aplikacji. A jeśli przegapisz lekcję, każdy pływak otrzyma 15 bezpłatnych lekcji makijażu!

Wiesz, że obejmuje wysokiej jakości lekcje pływania

Twoje dziecko może mieć serce nastawione na obóz jeździecki, obóz ceramiczny, obóz linowy lub jakikolwiek inny z niesamowitych dostępnych obozów specjalistycznych. Utrzymując u nas cotygodniową lekcję, możesz wybrać najlepszy obóz dla zainteresowań Twojego dziecka, nawet jeśli nie obejmuje on pływania jako części jego programu. Będziesz mieć pewność, że uczą się wszystkich tajników lacrosse, tenisa lub gotowania, robiąc postępy jako niezależny pływak.

I tak, wiele obozów oferuje pływanie dla niemowląt jako część swojego programu. Każda okazja do pływania jest świetna! Ale jeśli koncentrujesz się na tym, aby Twoje dziecko rozwijało się jako pływak, warto kontynuować z nami cotygodniową lekcję pływania. Szkolenie instruktorów pływania na obozach może się różnić, podobnie jak jakość obiektów, długość czasu poświęconego na lekcje i wiele innych czynników ważnych dla sukcesu. Lekcje pływania to wszystko, co robimy. Możesz zaufać jakości obiektu, nauce stojącej za nauczaniem i profesjonalnemu szkoleniu każdego instruktora.